carretera32

ORIENTACIONS ORGANITZATIVES

A. Què implica ser membre de l'Escola de Filosofia?

1. L'EdF té un ideari que caldria conèixer, no per a adherir-s'hi totalment, però si per veure fins a quin punt el teu anhel personal de recerca és compatible amb el que nosaltres proposem.

2. El membre de l'EdF no té cap obligació envers l'escola. L'Escola és un recurs que pot usar com vulgui o no usar-lo. Ell és responsable del seu aprenentatge.

3. No es paguen quotes.

4. L'adscripció és fins al mes de setembre de 2020. Cada setembre es donen de baixa a tots els membres que no renoven.

5. Els membres estan relacionats a aquest enllaç. En cas que no vulguis que el teu nom hi surti, ho has de demanar explícitament quan t'apuntes.

6. Els membres de l'Escola reben periòdicament informació de les activitats que l'EdF organitza (si vol no rebre-ho també ho has de sol·licitar). També tenen espais de participació on line, disposen d'un fons bibliogràfic en préstec gratuït i tenen descompte en cas d'usar el servei d'Assessorament Filosòfic.

B. Com em puc inscriure a l'EdF?

Per inscriure't per a aquest curs, només has d'enviar un mail a l'adreça escoladefilosofia@gmail.com i rebràs periòdicament informació de les activitats i possibilitats de treball.

C. Relació de membres (Curs 2019/20): 57 membres a 02.02.20 (55 en llista + 2 que no volen ser consignats)

Es fan constar els noms i les adreces per tal de facilitar la identificació i les relacions entre els membres de l'escola. Recordeu que podeu demanar no ser-hi consignats.

  1. Adrià Vilella - adriavilella@sunset-technologies.cat
  2. Anna Gardella - angardellallos@gmail.com
  3. Cruz Alcalde - angiecruz11@gmail.com
  4. Carme Ribas - carmenribasvilagran@gmail.com
  5. Francesc Gascons - cescgm23@gmail.com
  6. Christina Stub - christinastub@espai-natura.cat
  7. Clara Garreta - clara.garreta@gmail.com
  8. Carmen Mañas - cmanyas@gmail.com
  9. Concepció Nadal - concepnr@yahoo.es
  10. Dolors Batista - dolobavi27@hotmail.com
  11. Dolors Molina - dolorsmj60@gmail.com
  12. Lola Torrent - dtorrent@xtec.cat
  13. Emília Depuig - edepuigc@gmail.com
  14. Eugènia C. V. - eugenia.ecv@gmail.com
  15. Fina Alsina - fina10@hotmail.com
  16. Anna Garcia - garcia.anna92@gmail.com
  17. Gerard Carrió - gerardcarrio@gmail.com
  18. Glòria Carbó - gloriacarbo5@gmail.com
  19. Ícar J. Iranzo - icariranzo94@gmail.com
  20. Isaac Mayor - isakma@gmail.com
  21. Fina Andrés - jandre26@xtec.cat
  22. Jaume Bayó - jaumebayo@gmail.com
  23. Jaume Borrás - jborrassimonet@gmail.com
  24. Josep M. Carbó - jmcarbo53@gmail.com
  25. Josep M. Corretger - josepcorretger@gmail.com
  26. Josep Masalleras - josepmasalleras@gmail.com
  27. Luis Carrillo - luicaro0@gmail.com
  28. M. Àngels Viñolas - magaia2@hotmail.com
  29. Marta Puig - mapuigs@hotmail.com
  30. Marta Vericat - martavericat@hotmail.com
  31. Marian Carbó - mcarbo48@gmail.com
  32. Mercè Salvans - mercesalvans@hotmail.com
  33. Maite Farres - mfarres2017@gmail.com
  34. Michel Botella - michelb108@gmail.com
  35. Maria Mercè Corominas - mmcorominas@coac.net
  36. Rosalia Montrey - mogri_88@hotmail.com
  37. Manuel Liern - msliern@gmail.com
  38. Montse Torra - mtorra3@gmail.com
  39. Narcís Darma - ndarnacasadevall@gmail.com
  40. Carles Carbó - nikkkko@yahoo.es
  41. Noelia Aparisi - noapgi@gmail.com
  42. Pep Muné - pepmune@gmail.com
  43. Jordi Portell - portellguinness@hotmail.com
  44. Rosa Maria Perelló - rosaposso@gmail.com
  45. Rosa M. Torres - rr.torres.r@gmail.com
  46. Anna Sabat - sabatanna@gmail.com
  47. Santi Bravo - santibravo2@yahoo.es
  48. Seo Ruíz - seoruiz@gmail.com
  49. Sílvia Montroig - silviamonroig@hotmail.com
  50. Simon Vall-llosera - simon_schumi@hotmail.com
  51. Joaquim Solà - solamarti@josoc.cat
  52. Stella Mondragón - stellamonce@hotmail.com
  53. Susana Lucha - suluma@hotmail.es
  54. Xavier Vilaür - vilaurxa@hotmail.com
  55. Vicky Saavedra - vsaavedra77@hotmail.com