carretera32

ORIENTACIONS ORGANITZATIVES

A. Què implica ser membre de l'Escola de Filosofia?

1. L'EdF té un ideari que caldria conèixer, no per a adherir-s'hi totalment, però si per veure fins a quin punt el teu anhel personal de recerca és compatible amb el que nosaltres proposem.

2. El membre de l'EdF no té cap obligació envers l'escola. L'Escola és un recurs que pot usar com vulgui o no usar-lo. Ell és responsable del seu aprenentatge.

3. No es paguen quotes.

4. L'adscripció és fins al mes de setembre de 2020. Cada setembre es donen de baixa a tots els membres que no renoven.

5. Els membres estan relacionats a aquest enllaç. En cas que no vulguis que el teu nom hi surti, ho has de demanar explícitament quan t'apuntes.

6. Els membres de l'Escola reben periòdicament informació de les activitats que l'EdF organitza (si vol no rebre-ho també ho has de sol·licitar). També tenen espais de participació on line, disposen d'un fons bibliogràfic en préstec gratuït i tenen descompte en cas d'usar el servei d'Assessorament Filosòfic.

B. Com em puc inscriure a l'EdF?

Per inscriure't per a aquest curs, només has d'enviar un mail a l'adreça escoladefilosofia@gmail.com i rebràs periòdicament informació de les activitats i possibilitats de treball.

C. Relació de membres (Curs 2019/20): 51 membres a 10.09.19 (49 en llista + 2 que no volen ser consignats)

Es fan constar els noms i les adreces per tal de facilitar la identificació i les relacions entre els membres de l'escola. Recordeu que podeu demanar no ser-hi consignats.

  1. Anna Gardella - angardellallos@gmail.com
  2. Francesc Gascons - cescgm23@gmail.com
  3. Clara Garreta - clara.garreta@gmail.com
  4. Carmen Mañas - cmanyas@gmail.com
  5. Concepció Nadal - concepnr@yahoo.es
  6. Dolors Batista - dolobavi27@hotmail.com
  7. Dolors Molina - dolorsmj60@gmail.com
  8. Lola Torrent - dtorrent@xtec.cat
  9. Emília Depuig - edepuigc@gmail.com
  10. Eugènia C. V. - eugenia.ecv@gmail.com
  11. Fina Alsina - fina10@hotmail.com
  12. Anna Garcia - garcia.anna92@gmail.com
  13. Gerard Carrió - gerardcarrio@gmail.com
  14. Glòria Carbó - gloriacarbo5@gmail.com
  15. Ícar J. Iranzo - icariranzo94@gmail.com
  16. Isaac Mayor - isakma@gmail.com
  17. Jaume Bayó - jaumebayo@gmail.com
  18. Jaume Borrás - jborrassimonet@gmail.com
  19. Josep M. Carbó - jmcarbo53@gmail.com
  20. Josep M. Corretger - josepcorretger@gmail.com
  21. Josep Masalleras - josepmasalleras@gmail.com
  22. Luis Carrillo - luicaro0@gmail.com
  23. M. Àngels Viñolas - magaia2@hotmail.com
  24. Marta Vericat - martavericat@hotmail.com
  25. Marian Carbó - mcarbo48@gmail.com
  26. Mercè Salvans - mercesalvans@hotmail.com
  27. Maite Farres - mfarres2017@gmail.com
  28. Michel Botella - michelb108@gmail.com
  29. Maria Mercè Corominas - mmcorominas@coac.net
  30. Rosalia Montrey - mogri_88@hotmail.com
  31. Manuel Liern - msliern@gmail.com
  32. Montse Torra - mtorra3@gmail.com
  33. Narcís Darma - ndarnacasadevall@gmail.com
  34. Carles Carbó - nikkkko@yahoo.es
  35. Pep Muné - pepmune@gmail.com
  36. Jordi Portell - portellguinness@hotmail.com
  37. Carme Ribas - ribasvilagran@gmail.com
  38. Rosa Maria Perelló - rosaposso@gmail.com
  39. Rosa M. Torres - rr.torres.r@gmail.com
  40. Anna Sabat - sabatanna@gmail.com
  41. Santi Bravo - santibravo2@yahoo.es
  42. Seo Ruíz - seoruiz@gmail.com
  43. Sílvia Montroig - silviamonroig@hotmail.com
  44. Simon Vall-llosera - simon_schumi@hotmail.com
  45. Joaquim Solà - solamarti@josoc.cat
  46. Stella Mondragón - stellamonce@hotmail.com
  47. Susana Lucha - suluma@hotmail.es
  48. Vicky Saavedra - vsaavedra77@hotmail.com
  49. Xavier Vilaür - vilaurxa@hotmail.com