carretera32

ORIENTACIONS ORGANITZATIVES

A. Què implica ser membre de l'Escola de Filosofia?

1. L'EdF té un ideari que caldria conèixer, no per a adherir-s'hi totalment, però si per veure fins a quin punt el teu anhel personal de recerca és compatible amb el que nosaltres proposem.

2. El membre de l'EdF no té cap obligació envers l'escola. L'Escola és un recurs que pot usar com vulgui o no usar-lo. Ell és responsable del seu aprenentatge.

3. No es paguen quotes.

4. L'adscripció és fins al mes de setembre de 2020. Cada setembre es donen de baixa a tots els membres que no renoven.

5. Els membres estan relacionats a aquest enllaç. En cas que no vulguis que el teu nom hi surti, ho has de demanar explícitament quan t'apuntes.

6. Els membres de l'Escola reben periòdicament informació de les activitats que l'EdF organitza (si vol no rebre-ho també ho has de sol·licitar). També tenen espais de participació on line, disposen d'un fons bibliogràfic en préstec gratuït i tenen descompte en cas d'usar el servei d'Assessorament Filosòfic.

B. Com em puc inscriure a l'EdF?

Per inscriure't per a aquest curs, només has d'enviar un mail a l'adreça escoladefilosofia@gmail.com i rebràs periòdicament informació de les activitats i possibilitats de treball.

C. Relació de membres (Curs 2019/20): 43 membres a 10.09.19 (40 en llista + 2 que no volen ser consignats)

Es fan constar els noms i les adreces per tal de facilitar la identificació i les relacions entre els membres de l'escola. Recordeu que podeu demanar no ser-hi consignats.

  1. Anna Gardella - angardellallos@gmail.com
  2. Carles Carbó - nikkkko@yahoo.es
  3. Carmen Mañas - cmanyas@gmail.com
  4. Clara Garreta - clara.garreta@gmail.com
  5. Concepció Nadal - concepnr@yahoo.es
  6. Dolors Batista - dolobavi27@hotmail.com
  7. Dolors Molina - dolorsmj60@gmail.com
  8. Emília Depuig - edepuigc@gmail.com
  9. Eugènia C. V. - eugenia.ecv@gmail.com
  10. Fina Alsina - fina10@hotmail.com
  11. Glòria Carbó - gloriacarbo5@gmail.com
  12. Isaac Mayor - isakma@gmail.com
  13. Jaume Bayó - jaumebayo@gmail.com
  14. Jaume Borrás - jborrassimonet@gmail.com
  15. Joaquim Solà - solamarti@josoc.cat
  16. Jordi Portell - portellguinness@hotmail.com
  17. Josep M. Carbó - jmcarbo53@gmail.com
  18. Josep M. Corretger - josepcorretger@gmail.com
  19. Lola Torrent - dtorrent@xtec.cat
  20. Luis Carrillo - luicaro0@gmail.com
  21. M. Àngels Viñolas - magaia2@hotmail.com
  22. Maite Farres - mfarres2017@gmail.com
  23. Manuel Liern - msliern@gmail.com
  24. Maria Mercè Corominas - mmcorominas@coac.net
  25. Marian Carbó - mcarbo48@gmail.com
  26. Marta Vericat - martavericat@hotmail.com
  27. Mercè Salvans - mercesalvans@hotmail.com
  28. Michel Botella - michelb108@gmail.com
  29. Montse Torra - mtorra3@gmail.com
  30. Narcís Darma - ndarnacasadevall@gmail.com
  31. Pep Muné - pepmune@gmail.com
  32. Rosa M. Torres - rr.torres.r@gmail.com
  33. Rosa Maria Perelló - rosaposso@gmail.com
  34. Santi Bravo - santibravo2@yahoo.es
  35. Seo Ruíz - seoruiz@gmail.com
  36. Sílvia Montroig - silviamonroig@hotmail.com
  37. Simon Vall-llosera - simon_schumi@hotmail.com
  38. Stella Mondragón - stellamonce@hotmail.com
  39. Susana Lucha - suluma@hotmail.es
  40. Vicky Saavedra - vsaavedra77@hotmail.com
  41. Xavier Vilaür - vilaurxa@hotmail.com